Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit

14790
7948001
Mrežna oprema
Novo
Na zalogi v prodajalni

Predvidena dostava na vaš naslov: 08.07.2020


Redna cena 19,00 €. Prihranite 4,60 € (24 %)
14,40
V košarico Več informacij




Tehnične podrobnosti

Zaloga Na zalogi

Podroben opis

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -9 dBm, Maksimum -3 dBm
Moč sprejemanja: -20 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti
Mnenja in ocene kupcev za "Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Sorodni izdelki
Slika izdelka: WLAN USB 2.0 TP-LINK TL-WN822N 300Mbit

WLAN USB 2.0 TP-LINK TL-WN822N 300Mbit

Na zalogi v skladišču
15,00 € 14,40 €
V košarico
Slika izdelka: TP-LINK TL-MR3020 3G/4G

TP-LINK TL-MR3020 3G/4G

Na zalogi v skladišču
25,90 € 24,86 €
V košarico
Slika izdelka: Gigabitni switch TP-Link TL-SG1005D

Gigabitni switch TP-Link TL-SG1005D

Na zalogi v skladišču
15,90 € 15,26 €
V košarico
RJ45 adapter triplex FTP 2žx1ž Digitus

RJ45 adapter triplex FTP 2žx1ž Digitus

Na zalogi v skladišču
7,42 € 7,12 €
V košarico
Slika izdelka: TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB

TP-LINK AC1300 Wireless Dual Band USB

Na zalogi v skladišču
25,90 € 24,86 €
V košarico
Slika izdelka: Gigabitni switch TP-Link TL-SG1008D 8 po

Gigabitni switch TP-Link TL-SG1008D 8 po

Na zalogi v skladišču
23,50 € 22,56 €
V košarico
ASUS RT-AC57U V2 Dual-Band WiFi AC1200

ASUS RT-AC57U V2 Dual-Band WiFi AC1200

Na zalogi v skladišču
62,90 € 59,90 €
V košarico
Slika izdelka: Icybox USB mrežna kartica/adapter TYPE C

Icybox USB mrežna kartica/adapter TYPE C

Na zalogi v skladišču
15,79 € 15,16 €
V košarico